Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

Tak...........
vipów nie wliczałem, Tam pojemność sektora wynosi 1700.
|
A co ty pracujesz na kasie?
20 koła powinno być...
C1 C5 przed 20 o wiele lepiej wyglądało niż na tym zdjęciu sprzed 18 co kolega wkleił, więc komplet na tym sektorze będzie na bank
