Przed chwilą dosłownie wpadł do mnie wujek, bo chciał sobie kupić bilet na jutro i mu się to udało bez problemu, więc po prostu przedłużyli sprzedaż przez neta zapewne ze względu na zainteresowanie. Też się dziwiliśmy, że można było, ale proces przebiegł bez komplikacji

A gdyby zamknięta była sprzedaż to przy wyborze meczu z Legią i kliknięciu na datę z herbem Legii by się wyświetlała informacja coś w stylu "Internetowa sprzedaż została zakończona, zapraszamy do kas przy stadionie".