Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
focusik09
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.
Offline
#
518
12.04.2013, 16:41
Telefon z DUK umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Platinum 99 zł + multiroom 10 zł + dekoder PVR 0 zł razem 109 i nie ma możliwości multi wywalczyć nawet po konsultacji z ''przełożonym''
za 0 zł, wiec odrzucone.
focusik09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do focusik09
Znajdź inne posty napisane przez focusik09