|
Niestety zostało o kilkaset więcej. Dlatego spinać dupę i nabywać bilety. Z tego co wiem, do oprawy potrzebny jest cała trybuna, więc tym bardziej 1906% mobilizacji!
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|