Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 12.04.2013, 15:28
Michał Kucharczyk po sezonie odejdzie z Legii i może trafić do Wisły [niezawodny Fakt]

http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...ii_i_moze.html
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując