Widzę drogi Yorku, że desant Twoich klonów się tu nie powiódł (SmutnyRomantyk, Jurij, eloelo) i postanowiłeś pod własnym nickiem z peba zarobić tu za wierszówkę
W Twojej wypowiedzi nie ma ani jednego argumentu do którego można się odnieść. Tylko paplanie i epitety, zero merytoryki:
"Jarosław wywyższa tylko zwolenników PIS"
"mniejszości wara z Polski tak jak chce J. Kaczyński"
"wiecznie obrażonego na cały świat małego człowieka."
""patrionyzm"i to genetyczny wyssany z mlekiem nienawiści"
Czy ten bełkot sam wymyślasz czy ktoś podsyła Ci wytyczne?
FraMat napisał(a):
|
chyba będę postulował u Rav'a wprowadzenie do Regulaminu możliwości bana za kretynizm i hipokryzję
|
Plus zapis dotyczący banowania troli powielających to samo po wszystkich forach i używających do tego kilku nicków.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"