Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15072
Stary 12.04.2013, 13:16
W ostatnim czasie Olkowski niczym szczególnym się nie wyróżnia w tej naszej lidze, a na pewno nie prezentuje lepszej dyspozycji od Marko Jovanovicia.
No chyba, że Olkowski miałby grać na prawej pomocy, to ok. Jovanović zaskakuje mnie na plus, jest całkiem solidny w tym co robi. Skoro poszła na niego taka kasa, to popieram Kulawika, który regularnie desygnuje go do gry.

Zamiast szukać zastępcy Marko, proponuję zastanowić się nad obsadą lewej strony defensywy Od kilku sezonów czekam na Tomasza Lisowskiego, ale chyba się nie doczekam... ;/
Odpowiedz cytując