W ostatnim czasie
Olkowski niczym szczególnym się nie wyróżnia w tej naszej lidze, a na pewno nie prezentuje lepszej dyspozycji od
Marko Jovanovicia.
No chyba, że Olkowski miałby grać na prawej pomocy, to ok. Jovanović zaskakuje mnie na plus, jest całkiem solidny w tym co robi. Skoro poszła na niego taka kasa, to popieram Kulawika, który regularnie desygnuje go do gry.
Zamiast szukać zastępcy Marko, proponuję zastanowić się nad obsadą lewej strony defensywy

Od kilku sezonów czekam na Tomasza Lisowskiego, ale chyba się nie doczekam... ;/