Szpen napisał(a):

masz dowód? dlaczego nie pojdziesz do prokuratury?
dlaczego macierewicz nie idzie do prokuratury w sprawie trójki którzy przezyli, dlaczego nei idzie do prokuratury w sprawie wybuchu? Dlaczego jego wspołpracownicy typu Binieda i Nowaczyk nie idą do prokuratury?
publicznie można gadać różne bzdury, ale żeby nabrały wartości trzeba je udowodnic.
|
Mówisz o prokuraturze pod rządami Donalda Donaldowicza Tuska ? Chyba sobie jaja robisz

A co do wspólnego spacerku po molo , w ostatnim "Sieci" jest dobry artykuł o tym. Ale wiem, nie czytasz oszołomów. No to się nie dowiesz

Opisana jest chronologia zdarzeń dyplomatycznych i spotkań przed wizytą w Smoleńsku. Strasznie się boją (tuskoidy) ujawnienia treści rozmów Arabskiego (wyprosił nawet tłumaczkę ze spotkania z Rosjanami - w knajpie) czy Tuska na molo, kiedy to z pokrętnych tłumaczeń sam sobie zaprzeczał. No ale to typowe dla tego człowieczka i jemu POdobnych. Kłamstwa to jego chleb powszedni.