damian755 napisał(a):

|
Ciekawe komu ma oddać już widzę kolejkę chętnych identyczną jak po ŁKS ŁÓDZ.
|
Informacje z zeszłego roku o tym,że jest firma zainteresowana zakupem Wisły ,sprawdz sobie w wyszukiwarce.
Porównanie zakupu Wisły i ŁKS jest śmieszne,Wisła to nadal uznana marka z sukcesami z dużym stadionem i z kibicami .