Lukasz napisał(a):

Czyli Bednarz sam może reprezentować spółkę w negocjacjach, sądzie itp. Do tej pory musiał mieć podpis kogoś jeszcze. Poza tym chyba bez większych zmian.
|
Ale także w sprawach finansowych i wszelkich innych.
Dokładnie o to chodzi. Rzecz rzadko spotykana w spółkach, aby powierzać całe mienie spółki w jedne ręce chyba, że prezesem jest sam własciciel.
Łysy jest wiernym wykonawcą bossa, zrobi wszystko co każe i nie wychyli sie poza wyznaczony kurs. Obojętnie jaki by on nie był.
W świetle przecieków o róznicach zdań w zarządzie nt. zwolnienia sprzątaczek można się domyślać jaki jest cel takiego posunięcia.
No chyba, że jest to znowu tymczasowość i od 1 maja będziemy mieć nowego prezesa.