Temat
:
Msza Św. w intencji Henryka Reymana na stadionie Wisły, czwartek 11 kwietnia 2013 r.
Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
Od: 08.2012
Offline
#
7
12.04.2013, 02:15
Są i zdjęcia:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
8samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 8samuraj
Znajdź inne posty napisane przez 8samuraj