!!IRIVER!! napisał(a):

Ciekawi mnie, dlaczego bilety na H22 są droższe niż na E25 ? Z czego to wynika ?
|
Ze Słońca
Nie wiem czy to efekt "oślepiania" ale mój ojciec twierdzi, że na H nie świeci słońce w czasie meczu po oczach, a na E się to zdarza. Z drugiej strony H jest mega drętwe, a na E czasami coś tam pośpiewają, albo postoją w czasie meczu.
