Wojtas co w tym chyba jest. Bednarz chcąc udowodnić, że można mu ufać wskoczył na kilka etatów. Wcześniej przecież w ramach cięć, zwolnionych zostało kilka sprzątaczek i magazynier. Widać oprócz tych funkcji, wskoczył jeszcze na fotel prezesa. To jest dopiero oszczędność. Jeden człowiek od wszystkiego
