piter116 napisał(a):

Ładnych parę lat temu, w miesiącu maj, kibice Wisły oglądali przed tv finał pewnych europejskich rozgrywek i nie bez powodu trzymali kciuki za jeden zespół.
1. Kiedy to było?
2. Co to był za mecz?
3. Dlaczego trzymaliśmy kciuki za jeden z zespołów?
4. Czy trzymanie kciuków przyniosło szczęście?
|
1. 26.05.2004 r
2. Monaco - Porto
3. Gdyby wygrało Monaco bylibyśmy rozstawieni w el. do LM.
4. Nie.