Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5540
Stary 11.04.2013, 21:47
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Ładnych parę lat temu, w miesiącu maj, kibice Wisły oglądali przed tv finał pewnych europejskich rozgrywek i nie bez powodu trzymali kciuki za jeden zespół.

1. Kiedy to było?
2. Co to był za mecz?
3. Dlaczego trzymaliśmy kciuki za jeden z zespołów?
4. Czy trzymanie kciuków przyniosło szczęście?
1. 26.05.2004 r
2. Monaco - Porto
3. Gdyby wygrało Monaco bylibyśmy rozstawieni w el. do LM.
4. Nie.
Odpowiedz cytując