|
Ładnych parę lat temu, w miesiącu maj, kibice Wisły oglądali przed tv finał pewnych europejskich rozgrywek i nie bez powodu trzymali kciuki za jeden zespół.
1. Kiedy to było?
2. Co to był za mecz?
3. Dlaczego trzymaliśmy kciuki za jeden z zespołów?
4. Czy trzymanie kciuków przyniosło szczęście?
Edit: Tak jest.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 11.04.2013 o godz. 21:48.
|