Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5539
Stary 11.04.2013, 21:44
Ładnych parę lat temu, w miesiącu maj, kibice Wisły oglądali przed tv finał pewnych europejskich rozgrywek i nie bez powodu trzymali kciuki za jeden zespół.

1. Kiedy to było?
2. Co to był za mecz?
3. Dlaczego trzymaliśmy kciuki za jeden z zespołów?
4. Czy trzymanie kciuków przyniosło szczęście?

Edit: Tak jest.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 11.04.2013 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując