kacpergawlo napisał(a):

|
Ależ drogi wolfy - Ty widzisz właśnie całe zło jednotorowo (winni piłkarze), ja za to widzę to dogłębniej (winni i piłkarze i trener).
|
A ja to jeszcze szerzej widzę, tylko co z tego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/