AS82 napisał(a):

|
"Jeżeli trzy osoby przeżyły, a tak twierdzi Główny Śledczy RP ds. zamachu, to co się z nimi stało pytam się? Dobili ich czy co? [...]
|
Ten pan jest nadinterpretatorem ale hipotezę taką mu stawiać wolno.
Były już takie katastrofy, gdzie pasażerowie dawali oznaki życia ale na niewiele to się zdało.
W tym przypadku można sobie wyobrazić, że "zwyczajnie" choćby i ulegli uduszeniu się/zadławieniu w smoleńskim bagnie albo umarli z innych przyczyn (obrażenia wewnętrzne, zewnętrzne) ponieważ pomoc nie nadeszła. Można sobie wyobrazić ale niektórzy nie wyszli jeszcze z etapu drwin i naśmiewania się, o jakich pisał Gandhi ...
Być może doczekamy o wiele bardziej poważnego etapu.