Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 11.04.2013, 20:46
AS82 napisał(a):Wyświetl post
"Jeżeli trzy osoby przeżyły, a tak twierdzi Główny Śledczy RP ds. zamachu, to co się z nimi stało pytam się? Dobili ich czy co? [...]
Ten pan jest nadinterpretatorem ale hipotezę taką mu stawiać wolno.

Były już takie katastrofy, gdzie pasażerowie dawali oznaki życia ale na niewiele to się zdało.

W tym przypadku można sobie wyobrazić, że "zwyczajnie" choćby i ulegli uduszeniu się/zadławieniu w smoleńskim bagnie albo umarli z innych przyczyn (obrażenia wewnętrzne, zewnętrzne) ponieważ pomoc nie nadeszła. Można sobie wyobrazić ale niektórzy nie wyszli jeszcze z etapu drwin i naśmiewania się, o jakich pisał Gandhi ...

Być może doczekamy o wiele bardziej poważnego etapu.
Odpowiedz cytując