Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 11.04.2013, 20:00
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
jesli mam umowe jeszcze na ponad rok z C+ to co mam robic czekac spokojnie ? czy dac wypowiedzenie przed 19 kwietnia ? nie dostalem zadej informacji, zadnego listu, zadnego telefonu ..nic .... do kiedy abonenci cyfry + musza sie zdecydowac o pozostaniu w nc+ lub wypowiedzeniu
Twoja umowa obowiązuje ponad rok jeszcze?
Pakiety z umowy masz do końca umowy w tej samej cenie i nie musisz niczego zmieniać, chyba że chcesz.
Abonenci cyfry + musza zdecydowac o pozostaniu w nc+ lub wypowiedzeniu do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc zakończenia umowy. Inaczej przechodzą po zakonczeniu tej umowy na umowę na czas nieokreślony bez żadnych upustów (jeśli dziś je mają - a mają, bo umowy na czas okreslony związane sa z jakimiś promocjami)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując