Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9011
Stary 11.04.2013, 18:39
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie na E pomijając wyłączone sektory (akcja dla dzieciaków i oszczędności) ładnie się prezentuje frekwencja.
To już lepiej się A/H prezentuje

E21 dopiero zaczynają kupować bo E 22 sie tylko zapełniło.
E23/24 dopiero w połowie E25 poszło dopiero 3/4 miejsc
Na dole E15 wygląda fajnie reszta dopiero połowa. Nie wiadomo jak z dziećmi

Mnie natomiast martwi, że góra narożników coś ślamazarnie idzie. Mam nadzieje, że jutro się poprawi.

Piszcie, jutro czy są kolejki
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując