Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Ogólnie na E pomijając wyłączone sektory (akcja dla dzieciaków i oszczędności) ładnie się prezentuje frekwencja.
|
To już lepiej się A/H prezentuje
E21 dopiero zaczynają kupować bo E 22 sie tylko zapełniło.
E23/24 dopiero w połowie E25 poszło dopiero 3/4 miejsc
Na dole E15 wygląda fajnie reszta dopiero połowa. Nie wiadomo jak z dziećmi
Mnie natomiast martwi, że góra narożników coś ślamazarnie idzie. Mam nadzieje, że jutro się poprawi.
Piszcie, jutro czy są kolejki
