Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
3817
11.04.2013, 17:57
"Rosyjskie filmy pokazują eksplozję"
http://niezalezna.pl/40118-rosyjskie...zuja-eksplozje
http://vod.gazetapolska.pl/node/3759...m_campaign=vod
------------------
...a to wypowiedź Szefa Stowarzyszenia Byłych Oficerów CIA:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=y-jkJ9A128c
Ostatnio edytowane przez yarow : 11.04.2013 o godz. 18:09.
yarow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yarow
Znajdź inne posty napisane przez yarow