Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1470
Stary 11.04.2013, 17:24
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Czy ta kadra upoważnia do grania aż takiej żenady jak 1 połowa?
W poprzedniej rundzie, za innego trenera z nieco lepsza kadrą (Melikson) grała podobną, jeśli nie gorszą?

Na forum zastanawiają się kto powinien zastąpić Genkova w niestrzelaniu goli. Rozpatrywane są kandydatury Sikorskiego i Sarkiego, który chyba nawet nie jest napastnikiem i nie pokazał nawet, że umie strzelać gole.

Ale wiadomo - są ludzie i taborety. Do was akurat nigdy nie dotrze co tak naprawdę znaczymy obecnie w naszej e-klasie. Winni zawsze będą trenerzy, bo w waszym chorym świecie "mamy potencjał".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując