kacpergawlo napisał(a):

|
Czy ta kadra upoważnia do grania aż takiej żenady jak 1 połowa?
|
W poprzedniej rundzie, za innego trenera z nieco lepsza kadrą (Melikson) grała podobną, jeśli nie gorszą?
Na forum zastanawiają się kto powinien zastąpić Genkova w niestrzelaniu goli. Rozpatrywane są kandydatury Sikorskiego i Sarkiego, który chyba nawet nie jest napastnikiem i nie pokazał nawet, że umie strzelać gole.
Ale wiadomo - są ludzie i taborety. Do was akurat nigdy nie dotrze co tak naprawdę znaczymy obecnie w naszej e-klasie. Winni zawsze będą trenerzy, bo w waszym chorym świecie "mamy potencjał".