Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
Od: 03.2013
Offline
#
3815
11.04.2013, 15:01
A ja się tak zastanawiam co by było jakby PiS wygrał te wybory w 2011 roku jak by ta sprawa wyglądała dziś.
ZawszeSztywny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZawszeSztywny
Znajdź inne posty napisane przez ZawszeSztywny