|
Zagadka będzie dotyczyć pewnego zawodnika.
Gracz ten urodził się 31 lat temu w jednym z byłych miast wojewódzkich w Polsce. Na pierwszy trening zabrał go tata,który był trenerem miejscowego klubu. Oprócz występów w owym klubie ,piłkarz ten na początku występował również w zespole z pomorza który występuje obecnie w 2 lidze oraz SMS i ekstraklasowym klubie z miasta które jest głównym rywalem, miasta klubu 2 ligowego. Piłkarz ten szybko trafił również do reprezentacji młodzieżowych gdzie odnosił sukcesy jak np 2 miejsce w ME z kadrą U-16, czy ME z kadrą U-18.
w 2002 roku zawodnik ten podpisał kontrakt z klubem z Wielkopolski założonym w 1922 roku, z zespołem tym zdobył Puchar Polski, dzięki czemu mógł zagrać w europejskich pucharach,przy czym jeden z jego goli, do dziś jest często wspominany przez kibiców i dziennikarzy przy różnych okazjach. Zawodnik ten występował również za granicą z czego jeden z tych klubów które reprezentował może bardzo źle kojarzyć się kibicom Wisły,ponieważ porażka z ww zespołem została uznana w tamtym okresie za kompromitację.Następnie piłkarz ten wrócił do Polski gdzie występował w zespole który obecnie przechodzi bardzo poważne kłopoty, następnie został piłkarzem klubu którego barwy reprezentuje po dziś dzień będąc liderem i kapitanem swojego zespołu.
1. Imię i nazwisko piłkarza
2. Klub któremu strzelił bramkę którą wspomina się do dziś
3. Klub w którym występował a który źle kojarzy się kibicom Wisły
4. Wynik meczu w którym strzelił jak na razie swoją ostatnią bramkę w aktualnym klubie.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|