Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 11.04.2013, 13:22
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Może dobrze się stało, kibice powinni odbudowac ŁKS żeby klub miał stabilne fundamenty a nie jak do tej pory co kilka miesięcy reanimowano trupa.

Dobrze by było gdyby awansował Zawisza i np. Miedź. Stadiony nowe mają a i chyba finansowo oba kluby sa stabilne.
Mój pierwszy mecz na Wiśle był z Olimpią Poznań, jeszcze przy starym oświetleniu. Dzisiaj takiej drużyny już nie ma... Zobaczymy jak będzie tutaj...
Odpowiedz cytując