Kociewiak napisał(a):

Może dobrze się stało, kibice powinni odbudowac ŁKS żeby klub miał stabilne fundamenty a nie jak do tej pory co kilka miesięcy reanimowano trupa.
Dobrze by było gdyby awansował Zawisza i np. Miedź. Stadiony nowe mają a i chyba finansowo oba kluby sa stabilne.
|
Mój pierwszy mecz na Wiśle był z Olimpią Poznań, jeszcze przy starym oświetleniu. Dzisiaj takiej drużyny już nie ma... Zobaczymy jak będzie tutaj...