wiślak 86 napisał(a):

|
Brożek jest tak potrzebny jak papier ścierny w kiblu. Za nazwisko ma przyjść? Słaby zawodnik a jak ktoś mówi że król strzelców to niech zobaczy ile sytuacji zmarnował i ile miał. Z czegoś takiego to i Sikorski by był królem. Brożek niech idzie do V ligi i tam skończy karierę.
|
Alez ja sie z Tobą w pełni zgadzam. Chcialem tylko pokazać że Demjan jest podobnej jakości tworem.