Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15064
Stary 11.04.2013, 11:04
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Brożek jest tak potrzebny jak papier ścierny w kiblu. Za nazwisko ma przyjść? Słaby zawodnik a jak ktoś mówi że król strzelców to niech zobaczy ile sytuacji zmarnował i ile miał. Z czegoś takiego to i Sikorski by był królem. Brożek niech idzie do V ligi i tam skończy karierę.
Alez ja sie z Tobą w pełni zgadzam. Chcialem tylko pokazać że Demjan jest podobnej jakości tworem.

Odpowiedz cytując