york09 napisał(a):

Polska powinna być krajem dla wszystkich Polaków
A mniejszości wara z Polski tak jak chce J. Kaczyński.
Polskie państwo powinno dbać o wszystkie grupy społeczne.
A Jarosław wywyższa tylko zwolenników PIS. Nawet życzenia Wielkanocne były do polityków i sympatyków PISu
|
Dobrze, że są jeszcze ludzie trzeźwo myślący tacy jak ty którzy potrafią nie tylko przeczytać tekst, ale do tego jeszcze wychwycić jego esencję.