Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#539
Stary 11.04.2013, 08:26
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że Boguski jest drewniany ale nie przypuszczałem, że aż tak. Oglądałem wczoraj stosunkowo na luzie mecz i obserwowałem Boguskiego odkąd wszedł na murawę. Nie miał ani jednego przejęcia, był uprzedzany albo przepychany, miał tylko jedno celne podanie - podanie na skrzydło do Sarkiego ale prawdopodobnie udało mu się dlatego, że podczas zagrywania wy.......ił się.

To chyba inny mecz oglądałeś, bo ja widziałem, że podał Sarkiemu idealnie mimo że sie poślizgnął, a wcześniej dwa razy wyprowadził Sobola na przewagę. To Boguski jest od przejmowania? Może jeszcze powinien łapać na spalone.

Widziałem ostatnie 15 min meczu i Boguski był najlepszy, Małecki robił najwięcej szumu, a Sobol spieprzył dwie okazje bramkowe. I całe szczęście bo przy 2:2 pewnie byśmy odpadli, a tak jest szansa całkiem duża.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując