WISŁAZWE napisał(a):

|
Pomoże ktoś rozwiązać problem z tymi reklamami?
|
Rozwiązanie jest w praktyce banalne. Wywal ABP i zainstaluj najzwyklejszego AB. Ten pierwszy to po prostu beznadziejne rozszerzenie i korzystanie z niego nie przynosi żadnych korzyści - oczywiście wbrew samej nazwie, wg której ABP wydaje się być niby lepszym wyborem...