Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13
Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
531
10.04.2013, 22:17
@comek z tym Danielem to chyba żartujesz. On nawet ze spalonego dobrze bitej piłki od Sarkiego nie potrafił dotknąć żeby skierować w stronę bramki. Napastnik ma strzelać! Niestety nie mamy takiego.
PlayLikeAPro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PlayLikeAPro
Znajdź inne posty napisane przez PlayLikeAPro