|
Z całym szacunkiem dla zasluzonych pilkarzy ale ich koniec powinien po tym sezonie nastapic. Sobolewski gra coraz gorzej (2 akcje spierniczył), Głowacki sie gubi, Iliev gra jakby mu sie juz nie chcialo tylko Kosowski jako tako sie jeszcze prezentuje. A do tych zawodnikow zaliczyłbym jeszcze Wilka - juz mnie te jego strzały denerwuja. Najpierw niech sie nauczy a potem probuje. Dobrze, ze ta bramka dla Nas padła bo jeszcze jest szansa na awans a przy 0-2 byloby pozamiatane.
|