Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 10.04.2013, 19:25
Z całym szacunkiem dla zasluzonych pilkarzy ale ich koniec powinien po tym sezonie nastapic. Sobolewski gra coraz gorzej (2 akcje spierniczył), Głowacki sie gubi, Iliev gra jakby mu sie juz nie chcialo tylko Kosowski jako tako sie jeszcze prezentuje. A do tych zawodnikow zaliczyłbym jeszcze Wilka - juz mnie te jego strzały denerwuja. Najpierw niech sie nauczy a potem probuje. Dobrze, ze ta bramka dla Nas padła bo jeszcze jest szansa na awans a przy 0-2 byloby pozamiatane.
Odpowiedz cytując