|
Tia, nawet jej nie stać na 2 tysiące złotych pensji dla zawodników, już widzę jak wynajmuje stadion Lecha za co najmniej bańkę za sezon dla tych swoich 3 tysięcy kibiców..
Naszej ligi nijak nie da się powiększyć, bo i jak, skoro dawany obok Legii za przykład w mediach Lech też raczej cienko przędzie. W Polsce pewnie też byłby problem ze skompletowaniem dziesięciozespołowej ligi, żeby miała ręce i nogi, a niektórzy błądzą o 18-20 zespołach.
IMO to co wymyślono teraz to jedyne możliwe rozwiązanie. Pomniejszenie ligi jest niemożliwe - pewnie tylko dwa kluby by to poparły, reszta by ze strachu przed spadkiem trzęsła portkami, może nawet i zarząd Waszego klubu by się w tym momencie dziejowym tego bał. Powiększenie to głupota do potęgi entej. A tak gramy więcej meczów, będzie może więcej młodzieży na boiskach, same plusy. A co do sprawiedliwości podziału punktów - każdy zna zasady, trzeba będzie pokazać jaja z najlepszymi drużynami w lidze na koniec sezonu. I bardzo dobrze, ograniczy to rolę przypadku.
|