|
Jedna druzyna gra w pilke. Moze i lepiej, za tydzien juz tego pseudotrenera nie bedzie. Byc moze i nas w ekstraklasie. Bo jak ogladam mecze Belchatowa czy Podbeskidzia to Oni graja duzo lepiej, a moze po prostu graja w pilke. Dno jest gdzies nad nami.
|