Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 10.04.2013, 18:24
Jedna druzyna gra w pilke. Moze i lepiej, za tydzien juz tego pseudotrenera nie bedzie. Byc moze i nas w ekstraklasie. Bo jak ogladam mecze Belchatowa czy Podbeskidzia to Oni graja duzo lepiej, a moze po prostu graja w pilke. Dno jest gdzies nad nami.
Odpowiedz cytując