Jakiś spalacz polecicie

wracam po kontuzji (rocznej :/) na siłkę i do biegania... chce jak najszybciej wrócić do swojej optymalnej dyspozycji... a do tego potrzebuje najpierw spalić z 10 kg. przyspieszyć ten proces mogę jakąś chemią. Oczywiście dietę mam wg. gr. krwi, ułożoną przez dietetyka, aeroby itp. ale CHCE rezultatów szybciej.
Nigdy odzywek nie brałem i się nie znam... na allegro znalazłem jakieś zestawy za 200zł. z wysyłką... godny staff czy jakieś gówno?