Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.04.2013, 10:07
Jeśli jesteś Wiślakiem, jeśli jesteś Polakiem i patriotą, jeśli uważasz że należy uczcić naszą wielką legendę, która wyznawała powyższe wartości to musisz być jutro (czwartek 11.04.2013 r.) o godz. 18.30 na R22 - sektor C na Mszy Świętej za Henryka Reymana.

Jeśli masz to w dupie i nie będziesz jutro (bez ważnego powodu) to nie jesteś Wiślakiem, a jedynie fanem piłki nożnej, krakowskich drużyn, ewentualnie futbolu tiki-taka (w danych lepszych piłkarsko czasach).

Każdy kto czuje się WIŚLAKIEM MA JUTRO BYĆ! To apel do Waszych sumień !!

link z głównej:
wis.la/qns96
Odpowiedz cytując