|
Jeśli jesteś Wiślakiem, jeśli jesteś Polakiem i patriotą, jeśli uważasz że należy uczcić naszą wielką legendę, która wyznawała powyższe wartości to musisz być jutro (czwartek 11.04.2013 r.) o godz. 18.30 na R22 - sektor C na Mszy Świętej za Henryka Reymana.
Jeśli masz to w dupie i nie będziesz jutro (bez ważnego powodu) to nie jesteś Wiślakiem, a jedynie fanem piłki nożnej, krakowskich drużyn, ewentualnie futbolu tiki-taka (w danych lepszych piłkarsko czasach).
Każdy kto czuje się WIŚLAKIEM MA JUTRO BYĆ! To apel do Waszych sumień !!
link z głównej:
wis.la/qns96
|