|
Po Majchrowskim?
Cóż, w razie czego Termalica będzie miała gdzie grać (pewnie za zdecydowanie mniejsze pieniądze).
Ja osobiście nie wierzę w dobre intencje ani u Cupiała (on wielokrotnie nas okłamywał), ani u Majchrowskiego.
Jeden i drugi patrzy na kasę, a sentymentów dla Wisły bym się nie spodziewała.
|