Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#776
Stary 09.04.2013, 22:56
Po Majchrowskim?
Cóż, w razie czego Termalica będzie miała gdzie grać (pewnie za zdecydowanie mniejsze pieniądze).
Ja osobiście nie wierzę w dobre intencje ani u Cupiała (on wielokrotnie nas okłamywał), ani u Majchrowskiego.
Jeden i drugi patrzy na kasę, a sentymentów dla Wisły bym się nie spodziewała.
Odpowiedz cytując