Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23188
Stary 09.04.2013, 22:46
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
PZPN i Ekstraklasa SA powinni poszukać sponsora i kogoś kto to bd transmitować. moim skromnym zdaniem pomysł zajebisty, bodaj niemczech tak jest. ta forma sprawia że polskie kluby prze meczami w europie grają już o jakąś stawkę a słabszym klubom pozwala przygotować się na ligowe boje z czołowymi polskimi klubami. Znaleźć sponsora i chętnego do transmisji tych meczy, wprowadzić obowiązek pobytu na boisku 3 młodych zawodników młodych czyli urodzonym przed 1 czerwcem 2014 roku.

Mogłoby być ciężko
Odpowiedz cytując