Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23187
Stary 09.04.2013, 22:42
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie wyobrazam sobie w przyszlym sezonie takich sytuacji, jakie sa w Widzewie czy DyskoPolo.
Niestety sytuacja finansowa zespołów w ekstraklasie jest obecnie patowa.

Zmniejszysz ligę do 14 to dwa kluby z duża dozą prawdopodobieństwa podzielą losy ŁKS-u.
Z drugiej strony zwiększenie ligi spowoduje, że średniaki, które ledwo wiążą koniec z końcem wpadną w tarapaty, a zespoły, które doją obecnie samorządy zaczną doić jeszcze więcej.

Mówiąc szczerze to nie potrafię wymienić obecnie zespołu w ekstraklasie nie mającego problemów finansowych. Na krawędzi stoi połowa ligi, a druga połowa za moment może znaleźć się w podobnym położeniu.

Wariant zaproponowany przez Ekstraklasę jest najlepszym z możliwych na tą trudną sytuację w klubach.
Odpowiedz cytując