thechris napisał(a):

|
Obronienie tak żenująco wykonanego karnego to akurat żadna sztuka. Każdy może tak kopnąć piłkę jak Podgórski. Każdy kto ma sprawne nogi. Być może nawet Pistorius oddałby strzał podobnej "mocy" i podobnej "jakości"...
|
Ale pierd... Kolego.
Podgorski mógł wykonać karnego na nascie sposobów a Pareiko na kolejne kilka mógł interweniować.