Niezależni to oni tylko z nazwy są

. Jak dzisiaj przeczytałem, że jeden z "ekspertów" Macierewicza posiłkował się eksperymentami z puszką to ogarnął mnie śmiech

. Niedługo żeby udowodnić te swoje bzdury to będą używać skórek od banana lub pestki dyni

.