Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3719
Stary 09.04.2013, 20:16
Oszołomy z Gazety Polskiej już rozpoczęły "obchody":
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Ostatnio tu byla klotnia o transparent "Katyń 1940 - Smoleńsk 2010" jak widać z artykułu podrasowali już swój transparent i teraz jest " Mord Katyński 1940 - Mord Smoleński 2010" A zgromadzonych "pieknie" zagrzewają niezależni dziennikarze , a raczej by trzeba rzec wybitne szkodniki ,Sakiewicz i Stankiewicz
Odpowiedz cytując