Oszołomy z Gazety Polskiej już rozpoczęły "obchody":
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Ostatnio tu byla klotnia o transparent "Katyń 1940 - Smoleńsk 2010" jak widać z artykułu podrasowali już swój transparent i teraz jest " Mord Katyński 1940 - Mord Smoleński 2010"

A zgromadzonych "pieknie" zagrzewają niezależni dziennikarze , a raczej by trzeba rzec wybitne szkodniki ,Sakiewicz i Stankiewicz