Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3716
Stary 09.04.2013, 19:39
eloelo napisał(a):Wyświetl post
yarow, ja za historyka się nie uważam . Super, że cytujesz. A swoje zdanie na ten temat masz, ke? Sugerujesz, że za katastrofę odpowiedzialne są tajne służby?
eloelo, nie ma znaczenia w tym przypadku za kogo się uważasz ale co stwierdziłeś o teoriach spiskowych.
Ewentualnie, może mieć znaczenie kim jesteś.

Sugeruję, że wiara w pancerną brzozę urąga mojej inteligencji tak samo zresztą, jak przyjęcie - zrobiło to ubolewam, wielu moich rodaków - treści wystąpienia pana min. Sikorskiego ex cathedra już pierwszego bodajże dnia po Katastrofie, a dotyczące błędu pilotów, jako pewnik wyjaśniający Katastrofę. I tak samo jak wiele innych zdarzeń okołosmoleńskich.

Jeśli był to zamach to nie tylko sugeruję ale jestem przekonany, że stać za nim MUSIAŁY tajne służby. To chyba oczywiste?

Czy uważam, ze był to zamach? Tak. Uważam.

Dobranoc.
Ostatnio edytowane przez yarow : 09.04.2013 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując