Gwiaździsty napisał(a):

No popatrz, przez tyle lat nie mogą zostać zrealizowane filmy historyczne,opisujące wydarzenia z histori Polski np. czasy zaborów (np. rosyjskiego), Wyprawy do Rosji (czasy Samozwańca) i dwukrotnego zdobycia Moskwy, O Batorym cicho sza, nawet z II wojny światowej o tym co dzialo się na wschodnich kresach, np. o zachowaniu ludności pochodzenia żydowskiego, za to możemy za pieniadze polskiego podatnika ogladać 250-ty film o holocauście (ostatnio nawet kolejne "arcydzieło" Pokłosie), 75-ty o księżach molestujących, kretyńskie seriale itp. pozycje.
Zastanów sie i odpowiedz sobie na pytanie "Dlaczego tak sie dzieje ?". My nie mozemy jak widać kręcić takich filmów a Niemcy ...zaczynają się wybielać i obrzucać gównem swoje ofiary:
wis.la/s4oog
|
Polacy, polskie wojsko zdobyło Moskwe RAZ! Do reszty sie nie odnosze bo nie wiem co chcesz tym osiagnać. Tak mozna bic piane w nieskonczonośc i dopominac sie ekranizacji kazdego dnia z naszej historii.
A taki film o zdobyciu Moskwy to w którym momencie chciał byś zakończyc?