Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 09.04.2013, 18:50
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....
Obronienie tak żenująco wykonanego karnego to akurat żadna sztuka. Każdy może tak kopnąć piłkę jak Podgórski. Każdy kto ma sprawne nogi. Być może nawet Pistorius oddałby strzał podobnej "mocy" i podobnej "jakości"...
Odpowiedz cytując