Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23186
Stary 09.04.2013, 16:19
syryls napisał(a):Wyświetl post
Pomysł z Pucharem Ekstraklasy jest kompletnie beznadziejny. Kluby na tym stracą i to dość konkretnie, ja rozumiem jeśli byłyby z tego jakieś tam pieniądze... Choć sam pomysł dobry by coś zainicjować przed Ligą.
PZPN i Ekstraklasa SA powinni poszukać sponsora i kogoś kto to bd transmitować. moim skromnym zdaniem pomysł zajebisty, bodaj niemczech tak jest. ta forma sprawia że polskie kluby prze meczami w europie grają już o jakąś stawkę a słabszym klubom pozwala przygotować się na ligowe boje z czołowymi polskimi klubami. Znaleźć sponsora i chętnego do transmisji tych meczy, wprowadzić obowiązek pobytu na boisku 3 młodych zawodników młodych czyli urodzonym przed 1 czerwcem 1994 roku.
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 09.04.2013 o godz. 22:50.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując