syryls napisał(a):

|
Pomysł z Pucharem Ekstraklasy jest kompletnie beznadziejny. Kluby na tym stracą i to dość konkretnie, ja rozumiem jeśli byłyby z tego jakieś tam pieniądze... Choć sam pomysł dobry by coś zainicjować przed Ligą.
|
PZPN i Ekstraklasa SA powinni poszukać sponsora i kogoś kto to bd transmitować. moim skromnym zdaniem pomysł zajebisty, bodaj niemczech tak jest. ta forma sprawia że polskie kluby prze meczami w europie grają już o jakąś stawkę a słabszym klubom pozwala przygotować się na ligowe boje z czołowymi polskimi klubami. Znaleźć sponsora i chętnego do transmisji tych meczy, wprowadzić obowiązek pobytu na boisku 3 młodych zawodników młodych czyli urodzonym przed 1 czerwcem 1994 roku.