Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#770
Stary 09.04.2013, 15:26
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Według niektórych opinii, to zapowiedź wycofania się z klubu właściciela Bogusława Cupiała - chciałbym sie dowiedziec według ktorych opinii. Dziennikarze zawsze musza dodac cos od Siebie bo by im nie dało. To po co w ogole udzielał wywiadu dla RP skoro ma sie wycofac - pomysleliby czasami a nie wyskakuja od razu z jakimis chorymi pomysłami. Zreszta (jakby ktos nie widział)
wis.la/cmr9g
A jak to wyglada? Zwolnienia, wyprzedaz, brak inwestycji.

Wywiad w RP? Papier wszystko przyjmie, bo gdzie widzisz aby przygotowywano sie do odbudowy?
Odpowiedz cytując