Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23184
Stary 09.04.2013, 15:03
Pomysł z Pucharem Ekstraklasy jest kompletnie beznadziejny. Kluby na tym stracą i to dość konkretnie, ja rozumiem jeśli byłyby z tego jakieś tam pieniądze... Choć sam pomysł dobry by coś zainicjować przed Ligą.
Odpowiedz cytując