Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23182
Stary 09.04.2013, 11:24
1. Dzielenie TME na grupy to głupota.
2. W aktualnej dyspozycji klubów ekstraklasa powinna liczyć 16 zespołów spadać powinno 3 zespoły.
3. Więcej meczy o stawkę Ok. odkurzyć Puchar Ekstraklasy i PP zreformować je. PE rozgrywany od początku lipca. Rozstawienie najlepszych drużyn. Mistrz gra z beniaminkiem z drugiego miejsca w lidze w przypadku 3 spadkowiczów z beniaminkiem z 3 miejsca. wicemistrzowie z beniaminkiem z 1 (2) miejsca itd obowiązywać powinna faza pucharowa. Spowoduje to iż beniaminkowie dostaną ciekawe przetarcie przed ligą. Czołowe zespoły szybciej wejdą w rytm meczowy. Patrząć na sezon 13/14 wyglądałoby to tak. 5,6,7 lipca pierwsze mecze 1/8 12,13,14 lipca rewanże. 1/4 tych rozgrywek mecze 20/21 lipca rewanże 27,28 lipca pierwsze mecze 1/2 7,8 grudnia rewanże 15/16 luty finał 22 luty na stadionie narodowym. Co do ligi to zmieścić 15 meczy od sierpnia do początku grudnia. Reszta od początku marca do końca maja. W między czasie wpleść Puchar Polski, którego faza zasadnicza w której do walki wchodzą drużyny T-ME rozpoczynała by się w fazie 1/16 w systemie mecz i rewanż daje to dla najlepszych drużyn 9 meczy. 1(SPP)+7 (PE)+9(PP)+30(TME) daje to dla najlepszych drużyn około 47 meczy o stawkę na krajowej arenie. Sezon trwa od początku lipca z 2 miesięczną przerwą zimową i miesięczną letnią.
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 09.04.2013 o godz. 11:48.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując