Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#761
Stary 09.04.2013, 10:25
Pozwolę sobie po raz któryś powtórzyć:

Jedyną szansą na uratowanie naszego klubu jest zmiana właściciela.!!

Pan Cupiał na pewno nie będzie budował "nowej" Wisły i coraz częściej widać, że ma ją niestety głęboko w d......
W przyszłym sezonie może czekać nas degradacja do 1 ligi i dalszy los podobny do np. ŁKS'u.
Światełka w tunelu nie widać, to pewne.
Odpowiedz cytując