|
Pozwolę sobie po raz któryś powtórzyć:
Jedyną szansą na uratowanie naszego klubu jest zmiana właściciela.!!
Pan Cupiał na pewno nie będzie budował "nowej" Wisły i coraz częściej widać, że ma ją niestety głęboko w d......
W przyszłym sezonie może czekać nas degradacja do 1 ligi i dalszy los podobny do np. ŁKS'u.
Światełka w tunelu nie widać, to pewne.
|