|
Przeniosłem posty o kibicowaniu, bądź jego braku do pokoju ABG.
Proszę tu nie śmiecić. Problem jest pewnie ważny, ale rozmawiajmy o nim w innym dziale. Chyba, że większość modów uzna, że należy temat zlikwidować.
Posty poza tematem sportowym będą usuwane i nagradzane
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|