Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22333
Stary 08.04.2013, 22:41
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko, że tegoz rozumu używac nie potrafisz. Analizuj sobie co sie pomija a co nie. Widocznie jestes lepszym specem w tym temacie niż ci którzy sie tym zajmują...pewnie im lepiej płaca niż w banku wiec do dzieła! Ciekawi mnie równiez, dlaczego instytut miał by niby stosowac twój klucz wg którego dotacje przyznaja. Rozumiem, że filmy które dotacje otrzymały kosztem UZ obejzałeś i swym wytrawnym okiem niezaleznego krytyka filmowego oceniłeś...człowiek renesansu normalnie..

Acha...filmy na które w linku powołał sie autor nie dostały dotacji równiez...tyle w temacie...koniec podniety
No tak - zapomniałem, że wg Ciebie obecnie w Polsce wszędzie mamy specjalistów na najwyższym poziomie...

Nigdzie nie pisałem, że ktoś ma stosować "mój klucz" - dziwi mnie jedynie, że finansuje się antypolskie gnioty a filmowi o polskim bohaterze najchętniej by "ukręcono łeb". Widocznie nie na rękę niektórym pokazać prawdziwą historię Polski (przecież są tacy, co to wojnę domową widzieli w Polsce po II Wojnie Światowej).

O czym tu w ogóle z Tobą gadać, jeśli dla Ciebie nie jest skandalem, że dotacji nie dostaje film o "Roju"a dostaje go "Pokłosie"...

ps. Tu masz wypowiedź odnośnie tego "artystycznego cuda", które to dostaje dotacje bo ludzie zajmujący się przyznawaniem pieniędzy widzą w tym filmie potencjał... No ale Żebrowski też się pewnie nie zna. http://www.youtube.com/watch?v=u35odXNQgbQ
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 08.04.2013 o godz. 22:45.